Акціонерне товариство «Банк Авангард»

Відеоверифікація

Важливо! Шановні клієнти, для використання сервісу відеоверифікації, будь ласка, заздалегідь узгодьте час її проведення із фахівцями Банку за телефонами: (044) 222 01 05, (044) 222 01 06

 

Перед початком використання сервісу відеоверифікацїї, будь ласка, ознайомтесь з вимогами

 

ВИМОГИ до документів Клієнта, які необхідні для проведення ідентифікації та верифікації у форматі відеотрансляції

 

Вимоги до відеозображення

Клієнт повинен обрати пристрій (смартфон або ноутбук), шляхом використання якого буде здійснюватися процес ідентифікації, верифікації та підтвердження особи.

До початку проведення сеансу відеозв’язку переконайтеся, що веб-сторінці сервісу відеоверифікації дозволено використовувати камеру і мікрофон.

Під час проведення відеоверифікації клієнт повинен знаходитися в достатньо освітленому приміщенні.

Повинні бути чітко видні обличчя та плечі клієнта. Обличчя клієнта повинно бути повністю відкрито, не допускається носіння сонцезахисних окулярів чи інших аксесуарів, що закривають обличчя, а також потрапляння тіні або бліків світла на обличчя Клієнта.

Відеоверифікація повинна здійснюватись у режимі реального часу та не перериватись. У разі переривання з будь-яких причин відеоверифікація повинна бути здійснена повторно в повному обсязі.

Відеоверифікація відбувається за допомогою підключення до мережі Internet. Для проведення відеоверифікації не бажано використовувати стільниковий зв’язок, надайте перевагу стаціонарному або WiFi підключенню до мережі.

 

Визнання ідентифікації Клієнта неуспішною

Ідентифікація Клієнта при здійснення верифікації клієнтів у форматі відеотрансляції визнається неуспішною в наступних випадках:

  • ненадання Клієнтом необхідних документів чи відомостей або умисного  подання
    неправдивих відомостей;
  • інформація, надана Клієнтом, не може бути перевірена або результати перевірки негативні;
  • наявності сумнівів щодо чинності (дійсності) ідентифікаційного документа особи, які не спростовані;
  • якщо якість фото, відео та аудіо не відповідає вимогам і правилам внутрішнього контролю Банку;
  • недотримання вимог Банку, встановлених у внутрішніх нормативних документах;
  • якщо Клієнт під час проведення верифікації за допомогою відеозв’язку використовує допомогу третьої особи;
  • наявності ознак того, що на Клієнта (представника Клієнта) чиниться вплив з боку третьої особи;
  • у разі наявності ознак, що ідентифікація ініційована з метою фінансування терористичної діяльності та легалізації (відмиванню) злочинних доходів.

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

щодо обробки персональних даних суб’єктів персональних даних

Цим повідомленням АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК АВАНГАРД» (далі по тексту – Банк), керуючись статтями 8, 12 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року № 2297-VI повідомляє, що Банк забезпечує обробку та захист персональних даних фізичних осіб із дотриманням вимог Конституції України, Закону України «Про захист персональних даних», інших законів та нормативно-правових актів України, Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та міжнародних договорів України.

Обробка персональних даних, які належать до банківської таємниці, здійснюється Банком також відповідно до вимог Закону України «Про банки і банківську діяльність» та нормативно-правових актів Національного банку України.

Банк володіє базами персональних даних своїх клієнтів, контрагентів, акціонерів, працівників та інших фізичних осіб, дані яких отримуються Банком під час здійснення ним свої статутної діяльності.

Відомості про Банк як володільця персональних даних:

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК АВАНГАРД», ідентифікаційний код юридичної особи: 38690683, місцезнаходження: 04116, місто Київ, вулиця Шолуденка, будинок 3.

Порядок та процедура захисту персональних даних клієнтів (витяг)