Діяльність у сфері послуг за напрямками транзакційного бізнесу, грошового ринку, валютного ринку, ринку боргових цінних паперів, цифрового банкінгу ПАТ «БАНК АВАНГАРД» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 та ISO 27001:2013
 
У  ПАТ «БАНК АВАНГАРД» успішно завершився сертифікаційний аудит систем менеджменту якості та інформаційної безпеки на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 27001 за напрямом діяльності «Послуги в сфері транзакційного бізнесу, грошового ринку, валютного ринку, ринку боргових цінних паперів, цифрового банкінгу». Перевірку проводила французька інспекційно-сертифікаційна компанія Бюро Верітас.
 
Команда банку успішно пройшла всі етапи перевірки та отримала підтвердження того, що системи менеджменту Банку за напрямком «Послуги в сфері транзакційного бізнесу, грошового ринку, валютного ринку, ринку боргових цінних паперів, цифрового банкінгу» відповідають вимогам міжнародних стандартів. Особливістю перевірки стало те, що завдяки ефективній та злагодженій роботі колективу Банку, високому рівню організації та прагненню довершеності у роботі, результатом самостійного впровадження ISO стала відсутність невідповідностей досить жорстким вимогам міжнародних стандартів, що рідко аудитори зустрічають  в Україні.
 
Варто зазначити, що вимоги версії стандарту ISO 9001:2015 більше орієнтовані на якісне та результативне управління бізнес-процесами у Банку та ефективну роботу із задоволення вимог клієнтів за даним напрямком.
 
«На сьогоднішній день ПАТ «БАНК АВАНГАРД» – єдиний в Україні банк, який має міжнародні сертифікати ISO 9001 та ISO 27001 за напрямком діяльності «Послуги в сфері транзакційного бізнесу, грошового ринку, валютного ринку, ринку боргових цінних паперів, цифрового банкінгу». Команда банку виконала колосальний об’єм роботи, щоби побудувати сучасний банк відповідно до вимог міжнародних стандартів. З цією метою фахівці банку ретельно вивчали та аналізували вимоги стандартів ISO 9001:2015 та ISO 27001:2013, впроваджували новітні технології та найкращі стандарти банківської практики. Банк АВАНГАРД як банк казначейського типу, фокусує свою діяльність на грошовому і валютному ринках, ринку боргових зобов'язань. Перевагою Банку АВАНГАРД є висока швидкість розрахунків, найкращі котирування, висока надійність і ліквідність, фінансова стійкість. Ми впевнені, що відповідність процесів банку вимогам стандартів ISO 9001:2015 щодо системи менеджменту якості та ISO 27001:2013 щодо системи інформаційної безпеки, є як ніколи актуальною вимогою часу, це гарантує стабільну якість послуг Банку АВАНГАРД та безперервність їх надання клієнтам, надійність збереження банківської таємниці та активів клієнтів», -  зазначив Анатолій Звон, Генеральний директор Бюро Верітас Сертифікейшнс в Україні.
 
Банк працює з 2013 року і вперше отримав сертифікати відповідності вимогам стандартів ISO 9001 та ISO 27001. 
 
Про Банк:
 
ПАТ «БАНК АВАНГАРД» (www.avgd.ua) зареєстрований Національним банком України 5 липня 2013 року.
 
Спеціалізований казначейський банк зосереджує свою основну діяльність на валютному, грошовому ринках та ринку державних боргових зобов’язань, проводячи операції за рахунок власних коштів та коштів клієнтів (банківська ліцензія №269 від 5.07.2013 р., генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій №269-2 від 10.02.2014 року та Додаток до неї, ліцензії НКЦПФР).
 
Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» у лютому 2017 року підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг банку за національною шкалою на рівні uaАAA зі стабільним прогнозом, що свідчить про найвищу кредитоспроможність банку порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами та відсутність передумов для зміни цього рейтингу протягом року.
 
Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
 
Банк входить до групи ICU.