Акціонерне товариство «Банк Авангард»

Про банк

АТ «БАНК АВАНГАРД» зареєстрований Національним банком України 05 липня 2013 року. Керуючись банківською ліцензією №269 від 5 липня 2013 року, Банк пропонує широкий спектр банківських послуг і продуктів та зосереджує свою основну діяльність на валютному, грошовому ринках, та ринку цінних паперів, ведучи операції як за рахунок власних коштів так і за рахунок коштів клієнтів.

Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» 16.02.2023 року підтвердило кредитний  рейтинг АТ «БАНК  АВАНГАРД» на рівні uaАAA, зі зміною прогнозу на «стабільний» та виключенням із контрольного списку. Рейтинговий звіт

Банк належить до групи компаній ICU.

АТ «БАНК АВАНГАРД» є учасником саморегулівної організації професійних учасників ринку цінних паперів Асоціації «Українські Фондові Торговці»

Банк складає фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності та проводить аудит за міжнародними стандартами аудиту. Незалежний зовнішній аудитор Банку ТОВ АК “КРОУ УКРАЇНА”.

АТ «БАНК АВАНГАРД» має кореспондентські відносини з найбільшими банками України та може здійснювати розрахунки через провідні міжнародні банки в усіх основних валютах світу за допомогою системи міжнародних розрахунків S.W.I.F.T.

АТ «БАНК АВАНГАРД» з грудня 2013 року співпрацює з ТОВ «УКРАЇНСЬКЕ БЮРО КРЕДИТНИХ ІСТОРІЙ» (місцезнаходження: Україна, 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1-д, конт.тел. – (044) 585-11-94) щодо передачі інформації за кредитними історіями Позичальників

АТ «БАНК АВАНГАРД» здійснює свою діяльність відповідно до Політики якості. Діяльність у сфері послуг за напрямками транзакційного бізнесу, грошового ринку, валютного ринку, ринку боргових цінних паперів, цифрового банкінгу АТ «БАНК АВАНГАРД» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 та ISO 27001:2013.

АТ «БАНК АВАНГАРД» працює Пн-Пт з 9 до 18 години, обідня перерва з 13 до 14 години

АТ «БАНК АВАНГАРД» не має відокремлених підрозділів, відділень, банкоматів

Контактна інформація органу, який здійснює державне регулювання щодо діяльності Банку.