ПАТ «БАНК АВАНГАРД» першим в Україні розмістив свої дані у SWIFT за програмою Customer Security Programme

Київ, 11 вересня 2017 року. 

Враховуючи ріст рівня кіберзагроз у фінансовому світі, міжнародний банківський кооператив SWIFT запустив програму підвищення безпеки членів SWIFT, щоб спільно протидіяти зловмисним нападам на комп’ютерні системи. Цей проект отримав назву Customer Security Programme. 

Відтепер абсолютно усі банки, які працюють зі SWIFT, повинні до кінця 2017 року пройти так званий процес самоатестації. Для цього необхідно зареєструватися на платформі kycregistry.swift.com, яка розроблена на базі відомого сервісу SWIFT для підтримки кореспондентських відносин KYC Registry, та розмістити там інформацію про банк, а також осіб відповідальних за підтримку кібербезпеки банку, відповідність своїх політик та процедур спеціальним контролям з кібербезпеки, розробленим SWIFT.

Окрім того, заповнення анкет KYC Registry зробить банківське середовище більш прозорим та відкритим для взаємної співпраці та сприятиме налагодженню нових надійних кореспондентських відносин між учасниками SWIFT. 

За інформацією асоціації УкрСВІФТ, ПАТ «БАНК АВАНГАРД» першим в Україні успішно завершив розміщення відомостей про себе за програмою Customer Security Programme у KYC Registry.